Йобана русня

Любая этничность - условность. Её не существует IRL. То же и к государству относится. Или к деньгам.
И тем не менее, люди живут, мыслят, страдают в пространствах их вот таких вот надуманных категорий.
Мьшебратья 2.0, обновленная версия.
 
росіянин розповідає які вони тупі

 
nc_ohc=fqf6XAfI6yEAb78GnEt&_nc_ht=scontent.fdnk1-4.jpg
 
А зачем китайцам там что-то там строить? Обложить их пошлинами, как европейцев и америкацев, ваньки не посмеют, так какого хера китайцам терять прибыль, выплачивая алкашне в 25 поколении больше чем своим работящим (или по крайней мере трезвым) соотечественникам? Пусть русишвайны привыкают разговаривать с позиции слабости.
 
Охуеть сценарист, ну прямо Глоба ему в пометки не годится. Все это просто пиздеж на публику, а о чем они там договорились между собой, узнают через лет 50.
...хтозна, але думаю,що експерти праві і сил для глобального наступу найближчим часом у кацапів немає,та і навряд будуть
 
У 2023 році держави-члени Євросоюзу видали громадянам Росії понад 7 тис. приписів із вимогою залишити територію ЄС.
Це на третину більше, ніж роком раніше.

 
...чувак,я читаю багато чого,у тому числі і це
Охуєнна стаття. Варіантів два - дадуть зброю, або не дадуть.
Що повинна буде ця стаття донести? Що вода - мокра? Не читай ні чого, що паразитує на рефлексії. Будь-яке видання з назвою "Правда" - це помийна яма.
 
Охуєнна стаття. Варіантів два - дадуть зброю, або не дадуть.
Що повинна буде ця стаття донести? Що вода - мокра? Не читай ні чого, що паразитує на рефлексії. Будь-яке видання з назвою "Правда" - це помийна яма.
...не треба мені вказувати,що читати,я в змозі сам для себе це вирішити:D
 
...не треба мені вказувати,що читати,я в змозі сам для себе це вирішити:D
Так ти ж преш це сюди. Я тепер не знаю нахуя я пішов по лінку. Треба Дімокас по просити фільтрами удавити будь-які адреси, що містять "*pravda.*"
 
Так ти ж преш це сюди. Я тепер не знаю нахуя я пішов по лінку. Треба Дімокас по просити фільтрами удавити будь-які адреси, що містять "*pravda.*"
...попроси,звичайно,може до тебе дослухаються:D
 
Назад
Зверху Знизу