Ліхтарики, освітлювальні прилади та інш. - вибір, особливості, ціни

Для постоянного таскания в кармане купил такой фонарь:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Переглянути вкладення 13222304
А я в магазе "все по 5", для таскания в кармане, купил за 3грн. Точнее на тридцатку купил десяток и пораскидывал по всем углам и карманам. )))
 
лучший


на али и брал

звать
Переглянути вкладення 13215414
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


к управлению нужно придрочится...

но это как велик...
бля
для фонаря такие (линк твой) тесты устраивать ...
фонаря !!!

фонаря !!!
 
сегодня на втором режиме топал с двух ламп :d
сказка

особенно цвет света нравится , теплый а не эти все синии аж глаза текут и пятно обычное
 
сегодня на втором режиме топал с двух ламп :d
сказка

особенно цвет света нравится , теплый а не эти все синии аж глаза текут и пятно обычное
от цим і відрізняються нормальні ліхтарики від хуйових - в них нема такого, щоб режими якісь крутити, два разом, щоб думати за температуру світла й так далі. Їх просто вмикаєш та все заєбісь.

По спрямованості реально норм - й на руки норм, й під ноги, й вдалечінь світить якось. Не тонкий пробивний звиайно, але загалом забезпечує дальність.

Ні, я вже давно хуйовими ліхтариками не користуюсь. Вуккос той хай і не відверта хня, але до нормального йому далеко.
 
Купил на днях этого монстра
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Класная вещь. Ручной фонарь этой фирмы у меня есть и исправно пашет вот уже 10 лет. Нужен был налобный фонарь. Выбирал между Nitecore и LedLenser и хоть топовые модели первой фирмы стоят вполовину дешевле немцев, решил все же не изменять немецкому качеству.
 
у найткорів є налобники такого формату?

тут найперше це формат - тобто з подвійною батареєю на потилиці. Це сильно збільшує габарити та вагу, зручність вдівання, й одна справа, якщо тобі реально треба ті дві банки, а інша, якщо ти просто взяв такий в якості звичайного налобника "щось десь підсвітити", де вистачило б й однієї банки чи навіть половинки 18350.

В мене є найткор nu25 та hc68 - перший розміром з сірникову коробку, другий алюмінієвий під 18650, - й юзаю другий я дуууже нечасто, бо й дрібного першого вистачає для більшості задач.
 
Останнє редагування:
Це сильно збільшує габарити та вагу, зручність вдівання
Одевать вообще легко. Насчет веса, ну не сильно давит на голову.

Я привык всю технику брать "с запасом", даже если я переплачиваю за характеристики, которые на данный момент мне не нужны. Но по факту, такой метод себя полностью окупает в долгосрочной перспективе. Т.е. в долгосрочной перспективе дорогая и качественная техника не ломается и выдает максимум своих возможностей, в своей нише, на протяжении всего использования.
 
з запасом можна й шахтарський величезний взяти.
Все ж якось адекватно треба до цього ставитись. Брати отой з подвійною батареєю, щоб під ноги світити по місту чи вдома, коли світло вирубили - перебір дуууже сильний. Інша справа, якщо ти по лісу ходиш гуляти, довго, чи так само довго під авто лазиш, наприклад.


найткори - нормальні.
але, знову таки, виходити треба з того, що ти з ним робити збираєшся.
Якщо в тому числі виймати та юзати в руках, то краще щось таке, де він легко висмикується з кріплення.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни


Не оставлять за морозе...
И аккумулятор меняется. А на батарейки тратить деньги не интересно.
Удобно когда всё заряжается от зарядки/повербанка в одной "экосистеме" :)

73cf102dffb7b3f55.jpg



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Самый охренительный налобник! (до 1000грн).
Перепробовал шесть разных моделей, все равно пользуюсь преимущественно им!

На Али по 140 грн (это без аккумулятора)
Увага! Там немає захисту від зворотної полярності елемента живлення! Сам спалив два фонаря, поки не зрозумів це....
 
Останнє редагування:
говнище полное это, а не фонарик. Даже боюсь представить что ты там еще пробовал, если этот нормальным показался

(хйл)
 
говнище полное это, а не фонарик. Даже боюсь представить что ты там еще пробовал, если этот нормальным показался

(хйл)
:D Ну вот, возможно человек был счастлив в своих заблуждениях, а тут хрясь.
 
В квартиру купил к повербанкам вот такие
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Можно и повербанк запихнуть и в ноутбук. А самое удобно, что работает даже с повербанками у которых нет контроллера мощности питания. Т.е. не отключаются через 30 секунд
 
Назад
Зверху Знизу