Новая вводная. Залужный.

Саме так. У 2022 хлопці ж зуміли пояснити Заходу, що війна є війна. То чому хлопці не змогли пояснити це Заходу у 2014? Погані були хлопці у 2014, виходить, неправильні хлопці.
Корреляция не подразумевает наличие причинно-следственной связи.
 
а чому ви це не доповіли тому самому Заходу...(можна не відповідати)
Можна, але я хочу почути твою версію відповіді. Чому я не доповів це тому самому Заходу?
і ще, про який голос українського суспільства ви говорите? напевно про тій, який обрал президентом Зеленського? :кава:
або до сьогодні вважає, що расеянашбрат?
А на твою думку, це один і той же голос чи два різні?
(Янюкевича скинули за те, що він вбив людей на майдані)
Фігасє. А навіщо йому знадобилося вбивати людей на Майдані? Хіба не тому, що ці люди хотіли його скинути ще до вбивств?
тому дуже доречний був пост Юлгі про те, що не слід розраховувати на Европу чі на кого ще...тількі на самих себе..
А, то я все переплутав? Це не у 2014 хлопці були погані, а навпаки, у 2022? У 2014 хлопці були хороші, правильно розраховували тільки на самих себе, тому й не просили в Заходу ніякої зброї, а у 2022 хлопці неправильно вчинили, що почали в Заходу зброю просити?
 
Корреляция не подразумевает наличие причинно-следственной связи.
Так, і я саме до того й веду. Суперечка ж почалася з твердження, що збройна допомога Заходу Україні - це суто заслуга хлопців, які нас захищають.
 
ти дуже схожий на хуйла, ідіот жлобинский: той весь час розповідає про австрійский генштаб та як його всі підманули, а ти шостий рік поспіль тричі на день одну і ту ж картинку постиш і не забуваєш згадати порошенка і обнімаю-жму руку. ну іноді про какашки чи ануси.
Какой титул, такие и картинки, Чего Ты ожидал?
 
Один польский клоун и еще какая то селедка не первой свежести....не густо...
настоящие порохоботня сюда не заплывает уже.
 
хтівий майорить різноманіттям... :D блядорус унилий та нецікавий. все за методичками 19 року бубонить. і я б зараз навіть посміявся б цього,якби не події останніх двох років.
 
Останнє редагування:
Один польский клоун и еще какая то селедка не первой свежести....не густо...
настоящие порохоботня сюда не заплывает уже.
Молодец, Можешь взять с полки конфету Рошен и скушать, Команду "Голос" ты выполнил на отменно,
 
хтівий майорить різноманіттям... :D блядорус унилий та нецікавий. все за методичками 19 року бубнить. і я б зараз навіть посміявся б цього,якби не події останніх двох років.
Нельзя смеяться над больными, это плохо, :D
 
Назад
Зверху Знизу