Новая вводная. Залужный.

та ми усі тупєєм...
тому що перестали читати, от я наприклад, вже 25 років живу в України - не розмовляю гарно на української..
Да кстати читаю книги детства кукушка отдыхает главное не пить и не искать свою правду бо истина видна и она горька и пичалька увы...
 
Я буду с запинкой грить но через месяц не будет запинки по щирому буду балакати но разве это главное где есть свобода это тема некомильфо для меня извини
тому що ви розумний...

ну нормально , якщо з вами для розмови це не прінципово..:пиво:
 
:) Господи, как же ж с вами сложно... )
Мерять рулеткой по ребрам или по груди ? :)
Мы тип телосложения выясняем или лифчик выбираем?
Хотите телосложение определить, меряйте под сиськами. Есть чем похвастаться - давайте фотки.
ЗЫ. А я уж грешным делом сперва заподозрил, что Вас нескладуха с размерностями физических величин смутила. Ну там, что килограммы с сантиметрами складывают итп.
 
У Агутина есть песня про танкистов веселая. Типа - какой ты нахер танкист.
Сам Агутин вроде не Зет, но... :(
А песня в русле мобилизации пошла бы.
Вот это ты гонишь Высоцкий и Агутин хуета попсовая а у Высоцкого смысл про маленького человека и про оружие, про танкиста есть старая песня хорошая про танкиста с разбитой головой, какая нах мобилизационная песня может быть я не знаю, мне дали повестку я пошел служить щоб не сесть я вовсе не герой
 
Да кстати читаю книги детства кукушка отдыхает главное не пить и не искать свою правду бо истина видна и она горька и пичалька увы...
про алкоголь - то факт, нажаль він не робить легше, алкоголь провокує агресію там де вона не потрібна
 
тому що ви розумний...

ну нормально , якщо з вами для розмови це не прінципово..:пиво:
Та принципиально бо тока укрмову и русязык знаю а бывает по английски надо и увы, когда нибудь изучу языки спецом проживу в Европе пару лет щоб разговорному научиться
 
про алкоголь - то факт, нажаль він не робить легше, алкоголь провокує агресію там де вона не потрібна
Есть такое меня мои нейтрализуют если смотрят шо я гоню , я им всегда грю смотрите за мной то я псих ещё тот ищущий справедливости для всех у мну тока 16 работ официальных уволен, зато специалист широкого профиля и на тебе на войне пригодилось
 
И как не пить
Выжили надо за то шо выжили
Попали за то шо все равно вышли
Аксиома замкнутый круг
Начинаешь и в синьке учиться себя контролировать, сложно это но синька чмо
 
Есть такое меня мои нейтрализуют если смотрят шо я гоню , я им всегда грю смотрите за мной то я псих ещё тот ищущий справедливости для всех у мну тока 16 работ официальных уволен, зато специалист широкого профиля и на тебе на войне пригодилось
ну що ж таке, такий гарний хлопець..і бухає.. ((((

вибачте -вирвалося.. :((((
 
Хто раптом скучив: ось це - шини, а ось це - Порошенко.

pap-front-1.jpg
да кто ж ловит порохоботов на резинку, еще и от камаза, это только можно мелких вайкрану зацепить или тимона, нужно что то более для них, вкусненькую какашку, чтоб крупняк подошел, например вот, старое, но все еще действенная приманка, два в одном, целую обнимаю так сказать.....
 

Вкладення

  • Putin-poklykav-Poroshenka-750x500.jpg
    Putin-poklykav-Poroshenka-750x500.jpg
    121.6 КБ · Перегляди: 24
вкусненькую какашку, чтоб крупняк подошел, например вот, старое, но все еще действенная приманка, два в одном, целую обнимаю так сказать.....
ти дуже схожий на хуйла, ідіот жлобинский: той весь час розповідає про австрійский генштаб та як його всі підманули-підвели, а ти шостий рік поспіль тричі на день одну і ту ж картинку постиш і не забуваєш згадати порошенка і обнімаю-жму руку. ну іноді про какашки чи ануси.
 
Останнє редагування:
Саме так. У 2022 хлопці ж зуміли пояснити Заходу, що війна є війна. То чому хлопці не змогли пояснити це Заходу у 2014? Погані були хлопці у 2014, виходить, неправильні хлопці.
Корреляция не подразумевает наличие причинно-следственной связи.
 
а чому ви це не доповіли тому самому Заходу...(можна не відповідати)
Можна, але я хочу почути твою версію відповіді. Чому я не доповів це тому самому Заходу?
і ще, про який голос українського суспільства ви говорите? напевно про тій, який обрал президентом Зеленського? :кава:
або до сьогодні вважає, що расеянашбрат?
А на твою думку, це один і той же голос чи два різні?
(Янюкевича скинули за те, що він вбив людей на майдані)
Фігасє. А навіщо йому знадобилося вбивати людей на Майдані? Хіба не тому, що ці люди хотіли його скинути ще до вбивств?
тому дуже доречний був пост Юлгі про те, що не слід розраховувати на Европу чі на кого ще...тількі на самих себе..
А, то я все переплутав? Це не у 2014 хлопці були погані, а навпаки, у 2022? У 2014 хлопці були хороші, правильно розраховували тільки на самих себе, тому й не просили в Заходу ніякої зброї, а у 2022 хлопці неправильно вчинили, що почали в Заходу зброю просити?
 
Корреляция не подразумевает наличие причинно-следственной связи.
Так, і я саме до того й веду. Суперечка ж почалася з твердження, що збройна допомога Заходу Україні - це суто заслуга хлопців, які нас захищають.
 
Назад
Зверху Знизу