Обсуждаем счета и платежи за электричество (Харьковэнергосбыт, Харьковоблэнерго)

Дуже слушна порада, бо харенерго, то такі ворюги, що за ними "глаз и глаз". Чи помітив хтось, хто не передає покази електролічильника, що операторами вносяться кіловати зі стелі. До нас майже кожного місяця, а то й двічі, приходить контролер і знімає покази, тому я рідко передаю. І, ось, дивлюсь у Приваті борги і бачу, що мій борг за електрику виріс на дві тисячі - шок. Подивилась в табличку показників в особовому кабінеті і бачу, що вписано майже 700 квт, замість десь двісті з чимось. Попитала сусідів, хто не передавав, - всім дописали вдвічі більші кіловати. Вчора передала і одразу усі цифри харенерго зникли, з"явилися тільки мої і перерахунок зробили з кінця серпня. Цікаво, як вони будуть змінювати суму боргу у Приваті, точно щось допишуть. Треба пертися на Гоголя і все на місці дивитися. Раніше, коли було два різних тарифа - до 100квт і більше 100 квт, вони наживалися дуже прилічно на дописуваннях - крали по верхньому, а повертали по нижньому, а тепер тариф один, навіщо їм це треба?
Обычная картина. А данные, что в привате выскакивают - игнорируйте, вводите вручную.
 
Обычная картина. А данные, что в привате выскакивают - игнорируйте, вводите вручную.
Дякую. Цікаво, десь можна подивитися нараховані борги за електрику, наприклад на 1.06.23 р.? Тобто борги, нараховані по попередніх місяцях?
 
Дякую. Цікаво, десь можна подивитися нараховані борги за електрику, наприклад на 1.06.23 р.? Тобто борги, нараховані по попередніх місяцях?
У особистому кабінеті Харківенергозбуту можна подивитись і історію показань лічильника, і історію оплат
 
Дякую. Цікаво, десь можна подивитися нараховані борги за електрику, наприклад на 1.06.23 р.? Тобто борги, нараховані по попередніх місяцях?
Не помню, на какую глубину (кажется, как раз на полгода) но можно:
Энергосбыт
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Харьков Облэнерго
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


или в приложении "Харэнерго".

если надо древнее - то ехать в офис, полагаю. Ну, позвонить сперва.
 
Не помню, на какую глубину (кажется, как раз на полгода) но можно:
Энергосбыт
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Харьков Облэнерго
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


или в приложении "Харэнерго".

если надо древнее - то ехать в офис, полагаю. Ну, позвонить сперва.
У Харківенергозбуті історію показань лічильника і історію платежів можна подивитися з 01.01.2019 року.
А до 31.12.2018 всі розрахунки були з Харківобленерго
 
Дуже слушна порада, бо харенерго, то такі ворюги, що за ними "глаз и глаз". Чи помітив хтось, хто не передає покази електролічильника, що операторами вносяться кіловати зі стелі. До нас майже кожного місяця, а то й двічі, приходить контролер і знімає покази, тому я рідко передаю. І, ось, дивлюсь у Приваті борги і бачу, що мій борг за електрику виріс на дві тисячі - шок. Подивилась в табличку показників в особовому кабінеті і бачу, що вписано майже 700 квт, замість десь двісті з чимось. Попитала сусідів, хто не передавав, - всім дописали вдвічі більші кіловати. Вчора передала і одразу усі цифри харенерго зникли, з"явилися тільки мої і перерахунок зробили з кінця серпня. Цікаво, як вони будуть змінювати суму боргу у Приваті, точно щось допишуть. Треба пертися на Гоголя і все на місці дивитися. Раніше, коли було два різних тарифа - до 100квт і більше 100 квт, вони наживалися дуже прилічно на дописуваннях - крали по верхньому, а повертали по нижньому, а тепер тариф один, навіщо їм це треба?
Это обсуждали еще несколько лет назад, когда они перешли на среднепотолочные, ну или усредненные расчетные показания…при чем, обсуждали очень бурно и пришли к выводу, чтобы не было лишних приписок- передавать показания самим каждый месяц, не глядя даже на контролера, тогда счета не будут удивлять … и ни разу сбоя еще не было …
 
В приложении харэнерго есть мои оплаты с августа 2020. Т.е. те самые три года + небольшой задел
 
В приложении харэнерго есть мои оплаты с августа 2020. Т.е. те самые три года + небольшой задел
У мене ось в особистому кабінеті є отаке. Нажимаю "виконати" і нічого не відбувається, ніякого переліку платежів. Тільки ПІБ та адреса вилазить.
 

Вкладення

  • СПлатежі.PNG
    СПлатежі.PNG
    24.3 КБ · Перегляди: 28
У мене ось в особистому кабінеті є отаке. Нажимаю "виконати" і нічого не відбувається, ніякого переліку платежів. Тільки ПІБ та адреса вилазить.
Вообще другие картинки…может какая- то другая версия сайта, но у меня такие…
На второй нажимаешь на просмотр и открываются все платежи …
 

Вкладення

  • 1F35FB95-D0E7-4D2C-A85E-9682D9BFBD19.png
    1F35FB95-D0E7-4D2C-A85E-9682D9BFBD19.png
    278.3 КБ · Перегляди: 24
  • 592100B9-D643-4E45-A77C-FD897ADC7DE9.png
    592100B9-D643-4E45-A77C-FD897ADC7DE9.png
    147.4 КБ · Перегляди: 22
Вообще другие картинки…может какая- то другая версия сайта, но у меня такие…
На второй нажимаешь на просмотр и открываются все платежи …
Может, мобильная (приложение) и ВЕБ-представление (сайт)?
 
Не знаю, но заставки разные… Хотя сайт, когда обновлялся - это ж было для всех, а не для избранных…:збентежений:
Я не про это. У меня приложение Телеграм, и там я смотрю канал Ночной дозор.
А до этого я нашла его гуглем в интернете и сделала закладку в телефоне.
Так вот картинки разные, когда открываешь через интернет и через приложение.
 
Дуже слушна порада, бо харенерго, то такі ворюги, що за ними "глаз и глаз". Чи помітив хтось, хто не передає покази електролічильника, що операторами вносяться кіловати зі стелі. До нас майже кожного місяця, а то й двічі, приходить контролер і знімає покази, тому я рідко передаю. І, ось, дивлюсь у Приваті борги і бачу, що мій борг за електрику виріс на дві тисячі - шок. Подивилась в табличку показників в особовому кабінеті і бачу, що вписано майже 700 квт, замість десь двісті з чимось. Попитала сусідів, хто не передавав, - всім дописали вдвічі більші кіловати. Вчора передала і одразу усі цифри харенерго зникли, з"явилися тільки мої і перерахунок зробили з кінця серпня. Цікаво, як вони будуть змінювати суму боргу у Приваті, точно щось допишуть. Треба пертися на Гоголя і все на місці дивитися. Раніше, коли було два різних тарифа - до 100квт і більше 100 квт, вони наживалися дуже прилічно на дописуваннях - крали по верхньому, а повертали по нижньому, а тепер тариф один, навіщо їм це треба?
Передавать надо всегда и все показания самому в личных кабинетах - газ, вода, электрика.
Не надо думать, что за вас контролёры правильно внесут или ещё чего глупее ждать квитанции какой-то.
Всё самому вносить и платить. Это не сложно и занимает 15 минут в месяц.
 
Назад
Зверху Знизу