солнечная панель.

Розгорнув першу чергу апгрейдженої системи. 8 панелей по 275 Вт, 24 кВт*год система зберігання. Готуюся під'єднувати 5 кВт інвертор, зараз трудиться 2 кВт.
Ще 22 панелі і 8 кВт*год батарей чекають. Хоча і в такому вигляді електрики забагато, о 10-й ранку вже все заряджено і система працює максимум на 20% потужності.
главное ты не пишешь
денег сколько потратил на проект...
 
главное ты не пишешь
денег сколько потратил на проект...
Если эти данные вбить в Гугл, то выдает где-то 450тыс. Но ещё надо добавить расходный материал, наверное ещё +50к
Ещё неизвестно чья установка и подключение
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


не дорого.не пойму в чем наепка.а руки чешутся..
 
не дорого.не пойму в чем наепка.а руки чешутся..
Коли тобі її привезуть (привезти - теж квест, одну ніхто не повезе), побачиш. метр на метр 60 і під 20 кг скла - здається небагато, поки не візьмеш її в руки.
 
Подскажите, любой гибридный инвертор умеет «подмешивать» недостающую мощность из сети к мощности получаемой от панелей, если ее не хватает?
 
Подскажите, любой гибридный инвертор умеет «подмешивать» недостающую мощность из сети к мощности получаемой от панелей, если ее не хватает?
Гібридний - це з підключенням до мережі, батарей та можливістю віддачі в мережу?
Якщо так, то це режим роботи за вмовчанням (можна переключити, щоб до переходу на мережу брав недостачу енергії з АКБ). Он-грід інвертори (без батарей) взагалі тільки так працюють.
 
Останнє редагування:
Гібридний - це з підключенням до мережі, батарей та можливістю віддачі в мережу?
Якщо так, то це режим роботи за вмовчанням (можна переключити, щоб до переходу на мережу брав недостачу енергії з АКБ). Он-грід інвертори (без батарей) взагалі тільки так працюють.
Дякую за відповідь! Я зараз поглядаю в цей бік
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Або інший варіант, (зараз не знаходжу посилання, але було) з АКБ за 135 000грн , правда, там панелей лише на 3,5кВт, хоча інвертор на 5кВт і ємність АКБ 5кВт-год.
Взагалі, пропозиція на ринку від 90 000 до 250 000 грн за станцію 5кВт. Виникає багато питаннь, було б непогано в них розібратись.
 
Дякую за відповідь! Я зараз поглядаю в цей бік
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Або інший варіант, (зараз не знаходжу посилання, але було) з АКБ за 135 000грн , правда, там панелей лише на 3,5кВт, хоча інвертор на 5кВт і ємність АКБ 5кВт-год.
Взагалі, пропозиція на ринку від 90 000 до 250 000 грн за станцію 5кВт. Виникає багато питаннь, було б непогано в них розібратись.
Якщо не горить, то інвертори, контролери і батареї краще замовити напряму у китайців, панелі купити вживані тут. Пишіть в приватні, домовимось.
 
Вийде в рази дешевше, ніж якщо брати у наших.
 
Якщо не горить, то інвертори, контролери і батареї краще замовити напряму у китайців, панелі купити вживані тут. Пишіть в приватні, домовимось.
Дякую за пропозицію! Звісно, не горить. Покищо я на війні. Може буде відпустка, а може ротація на більш-менш довгий час ( в минулому році були в Харкові з квітня по вересень, сподіваюсь, такі періоди ще будуть) тоді і займусь цим питанням. А вживані панелі - брати доцільно? Адже вони деградують з часом? Ну і, звісно, буду дуже вдячний за допомогу, бо якщо збирати систему самому, а не брати готовий комплект, то щоб розібратись з усім - контролерами іт.д. допомога мені буде потрібна.
 
Щось сталося. LFP батарейки дуже подешевшали, що в нас, що в китайців.
70 дол. за кВт-год ємності - дуже пристойно. Якість таких батарейок буде ну так собі, відходи виробництва, але 10 років в домашній системі вони проживуть.

Зиму проходжу на сонячній енергії. За грудень і листопад споживання склало десь по 140 кВт-год. За січень вийде біля 200. Крім регулярної чистки сонячних панелей від снігу, інших ускладнень поки не було.
 
Мужики, дайте будь ласка совет...Уже измучался лазить инете ,там все вокруг да около,а простого ответа нет на простой вопрос
Суть вопроса,: Какую сол панель нужно приобрести -имеется ввиду мощность (цены к примеру на100вт колеблются в разы) Почему -не пойму.Как выбрать?
Аккумулятор какой?Имеется ввиду ёмкость.Склоняюсь к AGM.
Ну и контроллер какой(параметры?)
Нужно запитать авто холодильник 12 вольт Его мощность около50Вт
А также по мелочи телефон,фонарь,и освещение диоды немного
Пожалуйста, прошу помощи!
 
Куди і як ти її збираєшься вішати? Холодильник компресорний?
100 Вт може бути замало.
 
Доброго дня, шановний!
Вона буде виносна,буду її крутити за сонцем.Холодильник компресорний 12/220
 
Буду возити в авто ,там де будуть зупинки на кілька днів -виставляти
 
Тоді без варіантів напівгнучкі панелі, скляну бандуру в авто не повозиш.
І для холодильника їх треба буде дві.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

батарея - шось накшталт такого:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Контролер -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


І щоб підчепити панелі до контролера, треба буде купити комплект роздвоювачів MC4 типу такого
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

І там же попросити 2 конектори і кабель, щоб під'єднатися до контролера.

Ще треба буде подумати про складану рамку для них, бо без оптимального кута розміщення воно холодильник не потягне.
І з панелями треба буде поводитися обережно, вони дуже не люблять, коли їх шкрябають.
 
Дуже дякую,друже!
Зараз буду вивчати
Хай щастить добра людина!
 
Останнє редагування:
Поки перспективи Харкова туманні, вирішив в серйозну систему не вкладатися. Купив, поки що, зарядну станцію Альтек 600 і сонячну панель на 120Вт, як радить виробник. Але.... Сонячна панель видасть номінальну потужність лише опівдні в прохолодний літній день ( і то, чи видасть). То ж може, варто, все ж таки взяти панель більшої потужності, що за несприятливих умов видаватиме якусь частину свого номіналу і вкладатиметься в дозволені 120Вт? Але, якщо раптом, в сонячний зимовий день потужність такої панелі перевищить 120Вт? Наскільки це шкідливо для зарядної станції?
 
Назад
Зверху Знизу