Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

спросите у Мадам Брошкиной, с ней как-то легче было достичь взаимопонимания:незнаю:
Ох Махаммад...Ви з тих кому бистріше отдатися, чім обьяснять шо я цього не хочу😁
Можна вам один вопрос? Ви в Україні работали? Єслі да - це була біла робота на чомто нормальном, чи ООО "Роги та КопитА"?
 
В Італії, наприклад, прі разводє, муж содєржит жену, пока нє умрьот........хтось з них. Потому щас молодиє італьянци нє женяццо. А живуть на пєнсії батьків, ібо працювать не хочуть.
 
Против нас с вами, Анжелика, весь мир ополчился. Обвиняют в употреблении травы, грибов, а тепеть и крепких напитков. А сами нанюхались Момента и пишут абсурд.
Та нє, то в нас с Махаммадом ігра така. Йому нра мене за косічки дьоргать, а я його в отвєт по горбу портфєльОм 🤷‍♀️ А потом опьєть мір-дружба-жувачка.
 
В Італії, наприклад, прі разводє, муж содєржит жену, пока нє умрьот........хтось з них. Потому щас молодиє італьянци нє женяццо. А живуть на пєнсії батьків, ібо працювать не хочуть.
Однако😲 це ж для мене ідеальний варік...
 
Алеж треба якось захомутать якогось макаронніка. А вони прєдлагають тока дружбу і постєль. А нє кольцо і пожизнєнноє содєржаніє.
От біда... а як їх хомутають? Може у кахве якому сісти і начать піццу маянезом мастить і кечупом поливать? Ну шоб жертва сначала ізумілась, а потом в оморок упала...ну а очнулась уже щаслівим женіхом ?
 
А ніяк. Вони дуже прошарені в цьому плані. Держава 100 відсотків на боці жінки прі разводє.
Вы понимаете что держава такими действиями уничтожает институт семьи и закладывает демографическую бомбу? Любой человек имеет право на ошибку.
 
Вы понимаете что держава такими действиями уничтожает институт семьи и закладывает демографическую бомбу? Любой человек имеет право на ошибку.
Та похрєн той дєржавє. Женивсь - содєржи. Даже послє развода.
 
А які непрошарені є?
Тиї ще в дитсадок ходять.
Моєї тещі подружка одного вже другий десяток років обхажує. Старому пеньку 80+, а воно ще саме їсть і ходить. І спромігся тільки на каморку однокомнатну для коханої. Десь в провінциї. Без женитьби.
 
...з італьяшками взагалі не просто, у мене подруга юності все життя там жопи миє і досі нікого не захомутала
 
Как обойти этот закон? Жениться на гражданке другой страны с большей демократией и по законам ее государства?
А нафіга італьянцам женіцца? Вони вже звикли нє жєніцца. Бо штамп в паспорте потом дуже дорого виходить. І похрен, откудова буде нєвєста. Єслі развод в Італіі - содєржи пожизнєнно хоть зімбабвійку.
 
Назад
Зверху Знизу