Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Сам ти соєвая хуйня. Отак жереш тиї пєльмєні з "м"яса" хєр поймі кого(бо я був на заводікє по прошзводству). Сіські і піські в тих пєльмєнях. І добре, єслі коров і свиней. Ага. Гєркулєс там, чи три ведмєдя. Похрєн. Ще й смак в пєльмєнєй різний. От поганого до блювотного.
Другоє дєло соя. Всі пєльмєні на смак однакові. Як і должно буть.
Говно говном. А тут нахуй половина риндер а половина Швайн. Охуенные пельмени. Реально тут получше продукты - это факт. Я сам этого не ожидал - сейчас клубника так то клубника, я ей водку закусываю
 
Блін. Дєвчьонкі раздраконілі мене своїмі пєльмєнямі.............. :)
Пойду варіть хінкалі.
 
Мне нравится марка делюкс. Кажется так. Она только для Атб. Хорошее масло, хороший кофе, хорошие консервы - печень трески.
что самое удивительное - мне кажется оно вообще не портится . домашнее через неделю горкнет а ето и через месяц как только открытое
 
что самое удивительное - мне кажется оно вообще не портится . домашнее через неделю горкнет а ето и через месяц как только открытое
Я привыкла к магазинному, поэтому не удивляюсь....
 
Покажитє мнє ту корову, з якої надоюють такоє ізобіліє молочкі і кісломолочкі в магазінах.
 
Кароче хлопці я так пойняла шо тута спорять под лозунгом "за дєржаву обідно" а не сравнюючі.🥱
Добавлю ще шо срок годності молочки больше 2х неділь не бува. Меньше бува.

Покажитє мнє ту корову, з якої надоюють такоє ізобіліє молочкі і кісломолочкі в магазінах.
Напримєр в селі де я живу, на 100 хат , єсть 3 стада , які я видю, дето на 200 голов кажне. А по дорогі до тауна ~10км я видю милих сєльскохозяйствєнних животних стіко , скіко я не виділа за всю свою жизнь колєся по дорогах Ха обл. І не тіко. Потому да, таке ізобіліє качественного продукта.
 
Напримєр в селі де я живу, на 100 хат , єсть 3 стада , які я видю, дето на 200 голов кажне. А по дорогі до тауна ~10км я видю милих сєльскохозяйствєнних животних стіко , скіко я не виділа за всю свою жизнь колєся по дорогах Ха обл. І не тіко. Потому да, таке ізобіліє качественного продукта.
Я про українську молочку. Вже забув як сіські у корови виглядають.
 
Кароче хлопці я так пойняла шо тута спорять под лозунгом "за дєржаву обідно" а не сравнюючі.🥱
Добавлю ще шо срок годності молочки больше 2х неділь не бува. Меньше бува.


Напримєр в селі де я живу, на 100 хат , єсть 3 стада , які я видю, дето на 200 голов кажне. А по дорогі до тауна ~10км я видю милих сєльскохозяйствєнних животних стіко , скіко я не виділа за всю свою жизнь колєся по дорогах Ха обл. І не тіко. Потому да, таке ізобіліє качественного продукта.
И Кожна корова з чипом на ухе
 
Назад
Зверху Знизу