Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

просто ахуевшие. Хотим жить как дома , но не хуя не делать.
Якщо ти змінюєш країну проживання, то це має сенс тільки коли твій рівень життя стає вище. Для середнього класу в Німеччині майже неможливо покращити свій рівень життя у порівнянні з тим який в Україні був. Тому це не охуївші, а люди що звикли до певного рівня і не згодні жити на мінімалках. Саме тому я і звалив додому.
 
Якщо ти змінюєш країну проживання, то це має сенс тільки коли твій рівень життя стає вище. Для середнього класу в Німеччині майже неможливо покращити свій рівень життя у порівнянні з тим який в Україні був. Тому це не охуївші, а люди що звикли до певного рівня і не згодні жити на мінімалках. Саме тому я і звалив додому.
...німці вважають усих українців поголовно нищебродами,і охрєнєвають,коли хтось їде від них додому.У мене конкретно спитали-Вам тут некомфортно?:іржач:
 
В Україні, вдома ми живемо, а закордоном наші люди пристосовуються і ламають свою душу та національну свідомість.
Закордоном, чужа мова культура та традиції.
Не выпускают, да? :D
 
Хочешь быть врачем , инженером вперед . Подтверждай диплом учи язык .
Интересно подробнее про "вперед врачом". А у вас есть знакомые, кто уже потвердились именно на врача ? Из тех, кто выехал в 2022.
То что практикуют и консультируют не совсем легально среди своих, я слышала. Но об официально потвердивших еще нет.
Долгое время без интенсивной практики уходит квалификация..((
 
Якщо ти змінюєш країну проживання, то це має сенс тільки коли твій рівень життя стає вище. Для середнього класу в Німеччині майже неможливо покращити свій рівень життя у порівнянні з тим який в Україні був. Тому це не охуївші, а люди що звикли до певного рівня і не згодні жити на мінімалках. Саме тому я і звалив додому.
Взагалі дивно це читати в нинішніх обставинах. Більшість туди їхала за безпекою в першу чергу. Звичайно, якщо для когось важливіше бізнес, а не наприклад дитина в офлайн школі під мирним небом - то так, мабудь.
 
Взагалі дивно це читати в нинішніх обставинах. Більшість туди їхала за безпекою в першу чергу. Звичайно, якщо для когось важливіше бізнес, а не наприклад дитина в офлайн школі під мирним небом - то так, мабудь.
...все це залежить від приоритетів і світогляду
 
Интересно подробнее про "вперед врачом". А у вас есть знакомые, кто уже потвердились именно на врача ? Из тех, кто выехал в 2022.
То что практикуют и консультируют не совсем легально среди своих, я слышала. Но об официально потвердивших еще нет.
Долгое время без интенсивной практики уходит квалификация..((
Да , друг еврей на ,шпрахах познакомились, врач уролог хирург. Все про все заняло у него 4 года. Мой хаусартц (домашний врач ) из Днепра. Его жена генеколог . Зубы протезировал врач Мая Кислюк. Раньше обращался ортопеду он из Ситенко .
 
Да , друг еврей на ,шпрахах познакомились, врач уролог хирург. Все про все заняло у него 4 года. Мой хаусартц (домашний врач ) из Днепра. Его жена генеколог . Зубы протезировал врач Мая Кислюк. Раньше обращался ортопеду он из Ситенко .
Спасибо за ответ ))) Как и думала/говорили, что потвеждение где-то сопоставимо по времени с учебой ) Ваш знакомый за 4 года сделал. Спасибо
 
Взагалі дивно це читати в нинішніх обставинах. Більшість туди їхала за безпекою в першу чергу.
Перші півроку це було актуально. А ти в якому місті? Тому що з Німеції мені також здавалось що в Ха стрьомно, взимку реально було трохи лячно їхати сюди.

п.с. більшість сидить там тому що отримують соціал та можна нічого не робити.
 
Назад
Зверху Знизу