Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Из Украины почти под подъезд привозят до 10кг за 20 евро, плюс оплата Новой почты до Черновцов. Едут ли через Алеманию, я ХЗ. Скорей всего через мадярщину, Италию и Францию скорей всего
Пока не одсилаю. Може на мєстє найдеться, хоть і навряд.
 
Та якто позновато они в вас начинають.
Главноє - нє спєшить. Зараз роботає наймичкою на мініджобі, бо мала в школі, а у нємцов, єслі дитина на канікулах, хтось з батьків має буть з дитиною. Малой в грудні буде 14. Кажись після цьої дати вже можна оставлять бєз прісмотра.
 
Главноє - нє спєшить. Зараз роботає наймичкою на мініджобі, бо мала в школі, а у нємцов, єслі дитина на канікулах, хтось з батьків має буть з дитиною. Малой в грудні буде 14. Кажись після цьої дати вже можна оставлять бєз прісмотра.
Та у вас же бабця єсть. Хай і сидить. Наскіки я понімаю - дітятя должна буть под присмотром, а не іменно мамця в рот заглядувать. Єсть там одна знакома с двома, с той же сфери шо і ваши, то она давним давно вже кабінєт с золотой надпісью открила, муж якіто провода тягає т є в наймах, так бабці шо одна шо друга бігають сидіти. Ніхт проблема.🤷‍♀️
 
Наша бабця по три раза на мєсяц збірається вєртацця в Україну. Уже майже год. То єду, то нє єду. В цьому мєсяце тая ж пєсня. Одна морока, корочє.
 
Всім добраніч. Мені завтра 12 часов батрачіть.
 
Наша бабця по три раза на мєсяц збірається вєртацця в Україну. Уже майже год. То єду, то нє єду. В цьому мєсяце тая ж пєсня. Одна морока, корочє.
Та хай собирається аби дома присутствовала. Просто не пойму смисл откритія чогото за 2 місяця до конця тз. Це ж або перти взад або на дрУгу візу переходити тре. А оно разві бистро рішаєцця?
 
...взагалі не зрозуміло,хто куди йде?
 
Назад
Зверху Знизу