Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Главноє - нє спєшить. Зараз роботає наймичкою на мініджобі, бо мала в школі, а у нємцов, єслі дитина на канікулах, хтось з батьків має буть з дитиною. Малой в грудні буде 14. Кажись після цьої дати вже можна оставлять бєз прісмотра.
Та у вас же бабця єсть. Хай і сидить. Наскіки я понімаю - дітятя должна буть под присмотром, а не іменно мамця в рот заглядувать. Єсть там одна знакома с двома, с той же сфери шо і ваши, то она давним давно вже кабінєт с золотой надпісью открила, муж якіто провода тягає т є в наймах, так бабці шо одна шо друга бігають сидіти. Ніхт проблема.🤷‍♀️
 
Наша бабця по три раза на мєсяц збірається вєртацця в Україну. Уже майже год. То єду, то нє єду. В цьому мєсяце тая ж пєсня. Одна морока, корочє.
 
Всім добраніч. Мені завтра 12 часов батрачіть.
 
Наша бабця по три раза на мєсяц збірається вєртацця в Україну. Уже майже год. То єду, то нє єду. В цьому мєсяце тая ж пєсня. Одна морока, корочє.
Та хай собирається аби дома присутствовала. Просто не пойму смисл откритія чогото за 2 місяця до конця тз. Це ж або перти взад або на дрУгу візу переходити тре. А оно разві бистро рішаєцця?
 
...взагалі не зрозуміло,хто куди йде?
 
крестница учится в немецкой школе и параллельно в украинской заканчивает 11 класс.
немцы предложили за счет города походить к репетиторам.
ходит на немецкий и математику. так математику ей преподают на русском (украиномовного репетитора не нашлось), чтоб она понимала.

Карл!! немцы оплачивают украинской девочке репетитора по математике на доступном для ее понимания языке..
 
крестница учится в немецкой школе и параллельно в украинской заканчивает 11 класс.
немцы предложили за счет города походить к репетиторам.
ходит на немецкий и математику. так математику ей преподают на русском (украиномовного репетитора не нашлось), чтоб она понимала.

Карл!! немцы оплачивают украинской девочке репетитора по математике на доступном для ее понимания языке..
...це непогано,але ще краще було б,якби вони дали більше зброї і задавили санкціями кацапів, що б це все швидше закінчилося і наші діти вчилися в Україні, а не з німецькими репетиторами
 
це непогано,але ще краще було б,якби вони дали більше зброї і задавили санкціями кацапів, що б це все швидше закінчилося і наші діти вчилися в Україні, а не з німецькими репетиторами
думаю они не заинтересованы в *дать оружие* и готовят наших детей для себя, многие уже там интегрировались и не вернутся.
 
думаю они не заинтересованы в *дать оружие* и готовят наших детей для себя, многие уже там интегрировались и не вернутся.
...батьки яких повноцінно працюють,то так,а ті,що два роки на соціалі і мініджобах,скоріше поїдуть назад
 
так. но многим будет 18 и они могут оставаться сами, без родителей.
...то зрозуміло,доросла людина повинна мати право вибору,хоча,хто їх буде утримувати, доки вчаться,там є безкоштовна освіта?
 
...на скільки я знаю,більшість німецької молоді не працює до 25 років,живуть на утриманні батьків,вчаться,тощо
 
...то зрозуміло,доросла людина повинна мати право вибору,хоча,хто їх буде утримувати, доки вчаться,там є безкоштовна освіта?
как и сейчас живут - на социале. думаю да - есть бесплатные программы.
...на скільки я знаю,більшість німецької молоді не працює до 25 років,живуть на утриманні батьків,вчаться,тощо
это да. определяются в жизни. ищут, так сказать, себя.
 
как и сейчас живут - на социале. думаю да - есть бесплатные программы.

это да. определяются в жизни. ищут, так сказать, себя.
...донька хотіла йти до місцевого універу,там мінімум був 25к€,ніяких програм,а фірма де працювала,не хотіла мати справу зі студентами, тобто потрібно чиєсь утримання на час навчання
 
...то зрозуміло,доросла людина повинна мати право вибору,хоча,хто їх буде утримувати, доки вчаться,там є безкоштовна освіта?
Насколько я знаю, да, есть. Там какие-то семестровые взносы, но это мелочь (несколько сотен евро). Так что даже подрабатывая в Маке вполне можно оплатить эти взносы, общагу, и на покушать и одеться останется.
В Чехии точно все образование на чешском бесплатно. Еще и стипендии есть (в прошлом году были, в этом хз)
 
Назад
Зверху Знизу