Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

А чо нє сжог? З гаражом вкУпє.
Та ебать - сжег бы если бы схем не оставалось бы. А так хоть затраты но тачки в укромном месте где уважают частную собственность. Две тачанки из Украины перегонять конечн затратно
 
І я про це. За тисячу жоден прикордонник навіть не пердне. О, врємєнА............
Так отож. Ну і учтіть шо це дазєр - т є сімвол звіздуна-сказочника.

рєально дивні люди ці бідолахи.
Ну як дивні. Я тую Тісу не виділа , брехать не буду, но виділа З.Буг і ще одну мєсну, ви її не знаєте. Так от када дивиться на неї то кажецця шо фігня ділов , і перепригнуть можна. А як ще уши за 10т подогріть про безопасность і 100% гарантію, то кажний дурак полізе ще й с прискоком. Ото і пруть. 🤷‍♀️
 
Чужа людина виперла не свої тачкі закордон. Треба Наркофону вручіть Нобєлєвську премію в області фантастікі.
Да ты что? У человека был техпаспорт плюс липовая доверка которую смыстырили на всякий - причем она не пригодилась. Если тачки не в угоне езди скок хош только техпаспорт чтоб был ;)
 
...да,ще забув спитати, європеці готові захищати свою цивілізацію, чи теж з'їбуться кудись,бо пацифісти,як ти?
Сдадутся после непродолжительного сопротивления. А некоторые и без сопротивления. У них это нормально и уже вошло в привычку :D
 
Так отож. Ну і учтіть шо це дазєр - т є сімвол звіздуна-сказочника.


Ну як дивні. Я тую Тісу не виділа , брехать не буду, но виділа З.Буг і ще одну мєсну, ви її не знаєте. Так от када дивиться на неї то кажецця шо фігня ділов , і перепригнуть можна. А як ще уши за 10т подогріть про безопасность і 100% гарантію, то кажний дурак полізе ще й с прискоком. Ото і пруть. 🤷‍♀️
Мадам еще раз по тачкам есть такая хуйня как техпаспорт. Еще можно сделать доверку( официальную сейчас анриал бо услуги не предоставляют, а вот фейковую захуярит легко) Ну вот - довеска не пригодилась - две тачки въехали в словакию легко. Сейчас стоят в конюшне в Братиславе. Вывезти техсредство гораздо дешевле чем самому выехать
 
Мадам еще раз по тачкам есть такая хуйня как техпаспорт. Еще можно сделать доверку( официальную сейчас анриал бо услуги не предоставляют, а вот фейковую захуярит легко) Ну вот - довеска не пригодилась - две тачки въехали в словакию легко. Сейчас стоят в конюшне в Братиславе. Вывезти техсредство гораздо дешевле чем самому выехать
А смисл?
 
.


Ну як дивні. Я тую Тісу не виділа , брехать не буду, но виділа З.Буг і ще одну мєсну, ви її не знаєте. Так от када дивиться на неї то кажецця шо фігня ділов , і перепригнуть можна. А як ще уши за 10т подогріть про безопасность і 100% гарантію, то кажний дурак полізе ще й с прискоком. Ото і пруть. 🤷‍♀️
Я оце погугліл. І от шо мені нєпонятно. Чого вони не взяли з собою хотяб надувний круг. Коштує 250-300грн. Надув-заліз всередину і пливи. А якщо ще й вітер в горбатую спину, то ващє нічого робить не треба. А єслі матрас надувний............
 
А ще можна отаку штучку пріобрєсть. Но то дорогоє удовольствіє канєшна. Тока гловєрам по-карману.

 
Я оце погугліл. І от шо мені нєпонятно. Чого вони не взяли з собою хотяб надувний круг. Коштує 250-300грн. Надув-заліз всередину і пливи. А якщо ще й вітер в горбатую спину, то ващє нічого робить не треба. А єслі матрас надувний............
Та який круг? Снесе ж к чортям. Ну як мені скучно буде , я вам сніму рєчушку увидіте.
 
Ну в Украине мои транспортные средства могут мобилизовать? А нах мне надо свои тачки отдавать. Теперь уже мобилизация возможна только в случае третьей мировой. Но тогда без тачек думаю будем спасаться где нить в странах глобального юга
 
Гідрофойл. В глово курьєром збирається влаштуватись?
Хуйня, на него хуй встанешь. Пробовал пару раз бухой становиться попробовать - хуй там он нахуй вперед уезжает я ты делаешь еблысь
 
Назад
Зверху Знизу