За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
Избиратели Зеленского, шо за хуйня блядь нахуй???

ВоЗелин молчит, поясните вы за него,
шо за 4ляма долларов выданные ему через криптосчета от РФ ФСБ???
Что за инфа с Миротворца???

Блядь нахуй вы это говно тянете в страну???
Это ж война!!!
Реальная гражданская война (((

Совсем ебанулись(((

Кто это пояснит?
 
Избиратели Зеленского, шо за хуйня блядь нахуй???

ВоЗелин молчит, поясните вы за него,
шо за 4ляма долларов выданные ему через криптосчета от РФ ФСБ???
Что за инфа с Миротворца???

Блядь нахуй вы это говно тянете в страну???
Это ж война!!!
Реальная гражданская война (((

Совсем ебанулись(((

Кто это пояснит?
Никто не пояснит...у них истерия как перед "референдумом" в Крыму...
росссияяяя......росссииияяя....:(
 
Вова настолько не зависит от коломойского, что ездит на его мерседесе, с его охраной, ну и немного работает на его канале
 
6fjhaf.jpg
 
Вова настолько не зависит от коломойского, что ездит на его мерседесе, с его охраной, ну и немного работает на его канале
А що, Коломойський сплачує за використання Зеленським охорони? А що немає контракту на роботу "95 квартала" з телеканалом 1+1? Такого ж самого, який був перед тим з каналом "Інтер"?
 
Тимошенко про Зеленского в 2017
 
Так розказав би за шо спалили.
Кандидат в президенти все-таки. І подія зовсім не щоденна.
А ти що? Читати не вмієш. Я надав посилання за яким є дві версії.
"Зараз слідчі і оперативники з'ясовують, з якою метою негідники вистежували Зеленського та членів його сім'ї - це була підготовка до банального пограбування або викрадання з метою вимагання, чи це була помста за сатиру на адресу Рамзана Кадирова", - відзначив він.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Яка з цих версій підтвердилася допоки немає відомостей, як і про те, чи був суд...
 
А що, Коломойський сплачує за використання Зеленським охорони? А що немає контракту на роботу "95 квартала" з телеканалом 1+1? Такого ж самого, який був перед тим з каналом "Інтер"?
Ну коломойский не идиот. Он вовочке может и через офшоры закинуть, чтоб как бы сам платил.
 
Ну коломойский не идиот. Он вовочке может и через офшоры закинуть, чтоб как бы сам платил.
А який сенс? Вовочка може й сам заплатити? Він, хоча і не олігарх, але дуже багатий бізнесмен... Навіть за версією "Форбс" "95 квартал" найуспіший проект України в шоу-бізнесі.
“Новое время” стверджує, що “Студія Квартал-95” є безумновним лідером на ринку гумору в Україні.

За даними видання, кіноверсія фільму “Слуга народу” зібрала у прокаті 23,8 млн грн.

Однойменний серіал "Слуга народу" з успіхом йшов на ТБ і "Квартал" продав його для показу відомій американській платформі Netflix, а права на формат — компанії Fox.

"За одну серію Fox платить $5 тис, а всього за серіал $120 тис. Для українських реалій це хороші гроші і показник, що наш продукт цікавий за кордоном",— говорить лідер студії Зеленський.

"Квартал" також виробляє анімаційні серіали, крім того, у команди Зеленського є івент-агентство і власне концертне агентство: квитковий оператор, букінг, промоутерська компанія.

Права на формат "Розсміши коміка" виробництва "Кварталу" придбали більше ніж у 16 країнах світу. А з восьми знятих студією повнометражних фільмів шість виявилися успішними.

2015 року у рейтингу Forbes “25 найдорожчих і найпопулярніших зірок України “Студія Квартал-95” за доходами посіла друге місце.

За даними українського Forbes, у 2015 році “1+1” платив за 25-хвилинну серію “Сватів” $ 100 тис. Кіновиробництво приносить “95 Кварталу” 30-50% всього річного прибутку, розповів керівник “Кіно Кварталу” Андрій Яковлєв.

Відповідно до електронної декларації про доходи за 2017 рік, подружжя Зеленських є кінцевими бенефіціарами у 4 фірмах: ТОВ "Студія квартал-95", Aldorante Limited (Кіпр), Film Heritage inc (Беліз), San Tommaso S.R.L. (Італія). На самого Зеленського записані ТОВ "Кіноквартал", Megiritano Ventures Ltd (Британські Віргінські Острови), Vilhar Holdings Limited (Кіпр). Також вони є співвласниками більше десятка товариств.
 
ВоЗелин молчит, поясните вы за него,
шо за 4ляма долларов выданные ему через криптосчета от РФ ФСБ???
Что за инфа с Миротворца???

Блядь нахуй вы это говно тянете в страну???

Да блеать расскажите как Зеленский выводит крипту с давно закрытой биржы. Я тож хочу
 
Яка з цих версій підтвердилася допоки немає відомостей, як і про те, чи був суд...
Ти шо не зрозумів?
Я питаю не про те шо написано, а про те шо не написано.
І чому не написано.
Він загадковий персонаж.
Закритий.
Йому є шо приховувати.
 
Ти шо не зрозумів?
Я питаю не про те шо написано, а про те шо не написано.
І чому не написано.
Він загадковий персонаж.
Закритий.
Йому є шо приховувати.
:іржач: Я все написав і в пух і прах розбив твої фантазії навівши хронологію подій... :іржач:
 
А що? Таки Порошенко виявився сцикуном? Згоден.
Ні. Сцикун Зеленський. І це не лише моя думка:

2cbjcj.jpg


Якшо Зеленський не сцикло, чому воно бздить здати аналізи в WADA? Тим більше що аналізи були його ідеєю.
Якшо Зеленський не сцикло, чому воно бздить дебатів?
Мені дуже цікава Ваша думка. Я завжди вважав Вас нормальною людиною. Цікаво почити Ваши аргументи, чому Зеленсьй не є тупим сцикливим наркоманом.
 
Ні. Сцикун Зеленський. І це не лише моя думка:
Як на мене сцикуни тут ті, хто сцить замість того, щоб аргументовано відстоювати власну позицію, та розповсюджує фейки та незрабно накидиує гівно на вентилятор, бо опиняються самі у власних фейкаліях...:іржач:
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу