Збільшити обсяги мобілізації...

Я тягнув строкову (середина-кінець 1980-их) у частині з чотирьох рот. Так от, дві набрали одного призову (єфрейтори з Кавказу, комвіди - на півроку старші). Хлопці були з Харківської, Дніпропетровської, Київської та Донецької областей.

Останні таки відрізнялися. "Мономіста" та робота на шахтах (деякі встигли попрацювати) накладала свій відбиток. Хоча були й досить освічені особи: в нашій роті, наприклад, Андрій Ш-ий з Крамахи (так містяни Краматорськ звали).

Але здебільшого... Хоча моє тодішнє оточення - не показник. Бо будбат :)
 
Навіщо зразу завʼязувати зі спортом.
Спорт же не тільки в спортклубі.
 
Вони якшо не встановлять терміни демобілізації, позриває дах у всіх підряд, навіть у кандидатів наук.
Будет только плановая ротация, демобилизация во время войны невозможна, да и не логична, какой нормальный руководитель уволит "специалиста", а на его место возмёт ученика?
 
Будет только плановая ротация, демобилизация во время войны невозможна, да и не логична, какой нормальный руководитель уволит "специалиста", а на его место возмёт ученика?
Именно так и есть.Будут брать вместо погибших.Из армии на дембель только вперед ногами.
 
Будет только плановая ротация, демобилизация во время войны невозможна, да и не логична, какой нормальный руководитель уволит "специалиста", а на его место возмёт ученика?
Ротація чим відрізняється? Когось відправляєш, когось береш.
 
Арестовичу хтось дає гроші.
А той цирк, то для відмивання грошей і імітації легальних доходів.
Была инфа что когда он вел стримы с Фейгиным у него было порядка 30 килобакса на мес.
 
Была инфа что когда он вел стримы с Фейгиным у него было порядка 30 килобакса на мес.
Нічого не знаю про суми, але очевидно шо піздьож Арестовича про психологію то для оправдання отриманих грошей.
Шо то не хтось йому дає, а він заробляє як великий психолог.
Талант у нього відкрився.
 
Вони якшо не встановлять терміни демобілізації, позриває дах у всіх підряд, навіть у кандидатів наук.
Цікаво, чому в часи другої світової війни ніхто не чув про демобілізацію по причині втоми.
І це я не про радянську армію.
Так тоді військовим ще й гроші нормальні не платили
 
Німеччина, Японія, Сересер були тоталітарними країнами.
Всі і так ходили строєм.
Президент Зеленський казав що ми не росія і палками до арміі не загоняєм. Так він пиздів чи ТЦК навмисно дискредитують його?
 
Президент Зеленський казав що ми не росія і палками до арміі не загоняєм. Так він пиздів чи ТЦК навмисно дискредитують його?
Та навіть совок не заганяв палками.
Там так мізки вміли промити шо був почесний обовʼязок.
 
А то устроили тут демократию:ги:
Імітація демократії. Вот хто проголосує знову за Зеленського?
Уже по факту поліцейська держава.
А ще пару років тому скакав на сцені.
Попав під прес системи і став слугою системи.
 
Назад
Зверху Знизу