Зеленский предрек оккупацию Харькова

Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

Ну-ну-ну. Не надо истерик. Просто не только я умнее тебя, но и ты глупее большинства юзеров на ХФ. Вот ты и бесишься.

Кстати да, он редкий пример того, что дурак понял, что он дурак. Трактор на такое оказался неспособен.
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова


Тут это...есть один артист, нужная протекция медийной особы...https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=5306729
А еще тебя там ждут :)
:клас: Я бирколю обещал подзатыльник!
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова




я об этом несколько лет толдычу. В том числе о том, что до Харькова лететь вообще 10 минут в нашем воздушном пространстве, и вот он десант на металлисте, площади, аэропорту, где угодно. Тут даже ешелону ехать 40 минут, и целые составы прикатят.
И что с этим делать заранее, тож писал. НАдеюсь что сделали. И от границы до борисполя - 106км, до других - еще меньше от 90км...это никакие не 40 минут лету, это меньше в два раза. ЗА полтора-два часа даже пассажирское корыто на экономе пролетает 1000-1200км. Крейсерская скорость у вертолета ми8 225км/ч. Считайте. Так шо надеюсь там есть команды способные по команде натянуть тросы поперек взлетки, и дать бой вертолетному десанту
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

....
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

Байден не допустить російської агресії на Харків
Как?

Как именно не допустит? Уже сказали что американские войска и войска НАТО не будут воевать за Украину.

Я лично не вижу способов это сделать если Путин захочет оккупировать Харьков а ВСУ не будут драться насмерть. Оба фактора не зависят от воли Байдена.
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

Как?

Как именно не допустит? Уже сказали что американские войска и войска НАТО не будут воевать за Украину.

Я лично не вижу способов это сделать если Путин захочет оккупировать Харьков а ВСУ не будут драться насмерть. Оба фактора не зависят от воли Байдена.

Озборення ВСУ сучасним високоефективним інструментарієм дає змогу ефективно протистояти агресору, невже це не вагомий аргумент стосовно внеску Байдена?:незнаю:
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

Путін планує, а отже хоче, окупувати Харків і ряд інших областей України і зробити ново Росію. В мене, у Росії, у інших країн світу нема ніяких підстав не вірити цим словам Путіна. Путін не розпочинає окупацію Харкова через побоювання Байдена і зброї від Байдена. Чеченці теж були непоганими воїнами, але Путін розбомбив Грозний так, що жоден будинок не залишився цілим і не дав можливості чеченцям воювати до смерті. З якого дива ти вважаєш, що Путін дав би можливість воювати ВСУ до смерті. Звісно, тепер Байден і соратники Байдена дали ВСУ озброєння і ВСУ зможе воювати до смерті.

Згадаймо перебіг подій з окупацєю нашої території, путін не визнавав окупаціє Криму військами РеФе чекаючи реакцію цівілізованого світу. Після висловлювання "занепокоєння" він зрозумів що дрібними санкціями то все і закінчиться, і визнав військовою операцією. Війну з Україною на території Донбасу до сих пір не визнав, все талдиче про "гражданскую войну", напевно підсцикує та чекає.
Чеченці то зовсім окрема історія, вони реально мали тільки стрілецьке озброєння. І не знищення Грозного мало вирішальний фактор, а гроші якими було росіянами куплено примирення Чечні. Тепер РеФе постійно відсюнявлює данину з надиманням щік наче вони перемогли. :ганьба: Чеченці на території РеФе богують, демонстративно ігноруючи місцеві закони, а кацапи язики у дупу запхали, тому що терпілі, були такими і далі будуть.
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

Байден молодець, він добряче налякав рядовий склад і потенційних військових Росії війною з Україною. Більшість м'яса почала всілякими способами ухилятися і ховатися від війни з Україною. Треба тільки почитати російські соцмережі, як російські "патріоти" бідкаються, що ніхто не хоче йти на війну з Україною, і що всі ховаються.
На ОРДЛО звозять вагнерівську наволоч, готують загороджувальні загони для підтримки духу аборигенів яким ніде заробити на шматок хліба, хіба що охоронником на базарі чи мясом у ОпоЧЛЕНцях.
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

Бл..., жив при комунізмі-тоталітаризмі, жив при капіталізмі, живу при "Батько наш Бандера - нація понад усе!".
Що характерно, у всіх випадках свою копійчину заробляв своїм горбом.
В цікавий час живемо, побратими. На наших очах твориться історія. І що воно ото його далі буде?
Час покаже.

Отаке.
 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

 
Re: Зеленский предрек оккупацию Харькова

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу