Життя в СРСР з фото

Гаманець!:увага:
тогда даже на картінках такіх слов не знали..:іржач:
Но, але! В мене в тi часи був дирчик з мотором Д-6, 1 кiнська сила 50сс. А зараз - я хуею, японцi з 50сс вичавлюють по 6-7 кiнських сил!
Я не Микола, я Андрiй, на ХФ - Федя! Прошу мене уважати, та не ганьбити!:пиво:
 
В мене ніякого райфла не було. Подтяжкі отєчєствєнниє були. Бляццькій совок.
 
Гаманець!:увага:

Но, але! В мене в тi часи був дирчик з мотором Д-6, 1 кiнська сила 50сс. А зараз - я хуею, японцi з 50сс вичавлюють по 6-7 кiнських сил!

Я не Микола, я Андрiй, на ХФ - Федя! Прошу мене уважати, та не ганьбити!:пиво:
Ой.. соррі Дяд Федр, акі Андрей.. :D
то у меня коллега Микола зі Львова, :збентежений:, ми з нім учора як почали вечеряти..той досі.. :D
А за д6 да, он на Україну ставився за 20 хвилин .:yahoo:
 
ми з нім учора як почали вечеряти..той досі.. :D
Приемного смаку вам!:пиво:
А мене подтяжками пиздили у дитинстві, алеш японськими.. :D
Це ще гарно, а ось якби морським ремiнцем по срацi пройшлися - вся срака в якорях була б! Мене, шана боговi, милував вiд цього....
 
Тралики спаренные. Я уже и забыл что такое было.

1715444895764.png
Это они так размножались, благодаря этому в Харькове раньше было много разных троллейбусов
 
Ух, бля!!! Штаты уже вовсю компы юзали..... А у нас - доски с ватманом, кульманом, рейсфедером, - одни евреи затесались в совок и его развалили. Вверху надпись - "60-летие СССР...", значит 1982 год!
Чувак, сидящий на табуретке, смотрит на чертёж и вообще не понимает шо там, это видно по выражению его ебальника! Эх, бля, какую страну просрали!(С)
 
не поверите но в Харькове в 2000х еще также чертили....
 
не поверите но в Харькове в 2000х еще также чертили....
Та чертить - хай чертят, но что-то делать своё, уникальное, выше мировых стандартов?
та для креслення ще не юзали. не вигадуйте. до найближчого графічного інтерфейсу ще років 5
ПиКад уже в 1990-м году юзали, для разработки плат, а там как раз черчение Левый и галимый ПиКад был даже в софте для Синклеров, ака ZX-Spectrum
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу