Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Я колись хотіла взяти ім'я чи Василиси Премудрої... - я тоді вела іншу групу і мені треба було для акку групи, то він теж не пропустив. От я не пам'ятаю чи пропустив Микулішни. Дурня якась. А якщо мене й справді так звуть? А він: використовуйте справжні імена.
В результаті все одно заблочили, бо замість фото була її картинка. Так якісь квіточки, котиків не блочать, а картинку з мультика - забанили :незнаю:
 
Ви що, штовхаєте мене на обман? :ганьба: Тоді я згоден :ги:
 
Доброго ранку! Дня для добра! :кава:
OIG267.jpg
 
Та - так,
це айвенгове іди-до-біса на адресу харківської кави
- усе, шо треба знати про цього юзера.
Ні, це на вашу адресу, так же як ви ставити йому аналогічні реакції. В нас тут було все нормально, поки ви не почали шукати зраду, вимагати забанити Айвенго і Ф'яметту.
 
Ні, це на вашу адресу, так же як ви ставити йому аналогічні реакції. В нас тут було все нормально, поки ви не почали шукати зраду, вимагати забанити Айвенго і Ф'яметту.
Шо-шо, перепрошую :confused:?????
Ви, якби б хоч трошки дивились, шо ваш улюбленець хатній у інших темах робить. :незнаю:
Питання - не до мене.

Я його зранку не чіпала.
То йому харківська незламна кава поперек горла стала.
Та я й не проти, тілько звернула увагу шановного панства.

А так то воно - харківський залізобетон взмозі не тільки поперек пельки стати, але й розчавити вщент.
Куди ваш улюбленець і крокує, впевненно та швидко.
Служба-божа розбереться ) не маю жодного сумніву. :)
 
Останнє редагування:
Добре.
Піду назустріч авторці треду.
Мені не важко :) подивимось шо воно буде. :)

Screenshot_681.png


PS.

«Krendel» - незламна харківська кав'ярня зі смачними солодощами (с)

 
Якщо так:

в лук’яна жартів достобіса

дивує сенс малі мізки

їх кількість стільки досяга бо

пласкі
Я вже забула деталі, про що розмовляли, доведеться все перечитувати :-)
А ви перечитали, що ми там писали? Бо бачу, про наголос в мізках я вже казала, але ось він знову :) А там же ми обговорили багато важливого для покращення вірша.
 
Останнє редагування:
Шо-шо, перепрошую :confused:?????
Ви, якби б хоч трошки дивились, шо ваш улюбленець хатній у інших темах робить. :незнаю:
Питання - не до мене.
Та ні, питання саме до вас. Це ж ви ж намагаєтеся змінити наше ставлення до Ф'ям і Айвенго, але ми четверо спілкуємося давно, знаємо недоліки одне одного, і нас влаштовує це товариство. Якщо і посваримося, то виключно з власних міркувань. Ф'ям і Айвенго - це люди, яких тут хочуть бачити. А назвавши людину хатнім улюбленцем, ви принижуєте себе, а не його.
 
Останнє редагування:
Ви, якби б хоч трошки дивились, шо ваш улюбленець хатній у інших темах робить
Дуже дивна фраза. А чого я маю за цим дивитися :confused: Я в себе в темі, ми тут спілкуємося так, як нам зручно, і не тримаємо тих, кого щось не влаштовує.
 
Назад
Зверху Знизу