Гильзовка - Обсудим?

Категорія справи №
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
У аферистов рейдеров не получтлось получить за физические и интелектуальные вложения 50000 долларов, решили обманом получить часть помещения в котором ничего не сделали. Каждый может в едином державном реестре по номеру почитать решение и мошеннические претензии аферистов. Очень жаль что не могу донести судье что о ней пишут.
 
Останнє редагування:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Зачем нам эта инфа?
 
Для понимания кто есть кто
 
Согласен. Больше на этот бред отвечать не буду.
 
По теме хочу добавить мы запустили ультрозвуковую мойку и приобрели станок с чпу для ремонта гбц.
 
Я так розумію по контектсу, мова в повідомленнях вище йде про майтерню Мехремдвс, що розташована на території Стройгідравліка. Так от мій досвід роботи з цим козлом. Другими словами не сказати.
Я не думав що все, що пишуть про цього Олександра правда- такий він лагідний був коли я відправляв блок на гільзовку. Блок після гільзлвки повернули з царапинами в одному циліндрі. І знаєте яка відповідь була - ци ваш моторист. Тобто я розумію, статися може що завгодно, але зробити на ровномі місці мене дураком... Образити моториста за те що він помітив косяк... Прийшлось перегільзовувати один циліндр.
Обурений капець.
 
Назад
Зверху Знизу