Переезд в деревню(тема о селе)

  • Автор теми Корвин
  • Дата створення
Тема заиграла новыми красками :)
Дрова уже нужно готовить ;)
 
але його теж може не стати....
...це повинні бути тотальні обстріли,навіть не знаю чим і не було можливості ремонту, у нас ще три місяці після початку окупації був газ,а не стало,коли перебили підземний газопровід і не було можливості газовикам для ремонту,хоча дровяний котел у мене теж є
 
...це повинні бути тотальні обстріли,навіть не знаю чим і не було можливості ремонту, у нас ще три місяці після початку окупації був газ,а не стало,коли перебили підземний газопровід і не було можливості газовикам для ремонту
В останній масований ракетний обстріл били по підземним газовим сховищам на Франківщині.
 
В останній масований ракетний обстріл били по підземним газовим сховищам на Франківщині.
...це блеф,сховище, це звичайна газова свердловина,в якій закінчився газ,туди закачують його знову і беруть по мірі надобності,як можна розбити таке сховище???
 
...це блеф,сховище, це звичайна газова свердловина,в якій закінчився газ,туди закачують його знову і беруть по мірі надобності,як можна розбити таке сховище???
Не саме сховище, а обладнання яке там є.
 
ну я більш песимістичний щодо газового постачання.
...не знаю,я навів приклад, газ включили у нас тоді через півтора місяця після визволення ,бо орки тотально все замінували,а просто ремонт багато часу не зайняв
 
Вот с балонным газом пока напряг ,новый брать дорого ,б/у нету почти ,мы в 22 году нашли в соседей ,взяли в аренду как бы ,но может так статься ,что захотят взад забрать,надо с ними поговорить ,может таки выкуплю у них его.все таки рабочий балон на 50 литров
 
Вот с балонным газом пока напряг ,новый брать дорого ,б/у нету почти ,мы в 22 году нашли в соседей ,взяли в аренду как бы ,но может так статься ,что захотят взад забрать,надо с ними поговорить ,может таки выкуплю у них его.все таки рабочий балон на 50 литров
Три баллона было 50 литровых. Перед войной продал их почти по цене металлолома. Годами ж стояли без дела.
 
...це блеф,сховище, це звичайна газова свердловина,в якій закінчився газ,туди закачують його знову і беруть по мірі надобності,як можна розбити таке сховище???
а если искра попадет он не пизданет ? может был рачет на ето ?
 
селюки бл*ть

сайт про Харьков!

сраку небось досихпор лапухами трете :D
 
Тема заиграла новыми красками :)
Дрова уже нужно готовить ;)
Так. Саме час. Вони після спилу, рубки і правильного вкладання мають сохнути від 6 до 12 місяців. В залежності від того, яка саме деревина. Я готую. Не зважаючи на наявнісь газового опалення. Воно в мене відносно сучасне з насосами, програматорами і без електрики не процює. І балон газу заправлений стоїть з 2022 року для екстренного приготування їжі. На жаль ми опинилися в такій ситуаціі коли сподіватися треба на краще, а готуватися до гіршого.
Так що я ще той параноік :зуби:...
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу
We are an independent Ukrainian forum based in the city of Kharkiv. We have been supported by advertising, but since the war began, advertising revenue has ceased. If you have the opportunity, please help us with a donation. Support the forum