Збільшити обсяги мобілізації...

Вы сами поняли ЧТО написали ?
Доля була лагідна до Кузнечика, папы двоих детей???????
Я саме це й написала: до одних доля лагідна, до інших ні.

До Кузнечика вона не була лагідна.
 
Рот закрой.
И вытри. Сама.
Разглашение личной информации
из закрытого раздела стороннему юзеру
- смертный грех для модератора.

О себе лучше расскажите, ага.
эта музыкальная пауза не для форумных троллей, где б они сейчас не были

 
Що маєте на увазі?

В який документ?
Фото внутрішнього документу ТЦК та СП може зробити тільки його співробітник. Чи великий ніндзя.
Печатку - у військове посвідчення, бо попередня печатка у 20-му році була про військкомат, а тепер організація змінила назву. Ще питання будуть? Чи проконсультуєте, які вимоги законні, а які можна ігнорувати і не марнувати по пів-дня чи навіть повний робочий день на уклін баринові в ніжки?
 
Печатку - у військове посвідчення, бо попередня печатка у 20-му році була про військкомат, а тепер організація змінила назву
І що? Не вимагають такого.
У мене і військомат на ТЦК змінився і район декомунізували, і комісар змінився, ніхто не вимагає нової печатки.

Працюю у бюджетній установі.
 
І що? Не вимагають такого.
У мене і військомат на ТЦК змінився і район декомунізували, і комісар змінився, ніхто не вимагає нової печатки.

Працюю у бюджетній установі.
А в мене вимагають. Я ж це не сам вигадав, мені труситися за світ очі і там косплеїти ходока до Ілліча зовсім не подобається. Але припис був, я його виконав, як законослухняний громадянин, який не переховується. Відношення до себе теж затямив, при нагоді віддячу так само. Вираз "тиловий щур" - він не просто так з'явився.
Звісно, до хлопців, що нас захищають, це не відноситься. Завтра ще один "даруночок" відправлятиму, щоб краще було кацапів нищити.
 
А в мене вимагають. Я ж це не сам вигадав, мені труситися за світ очі і там косплеїти ходока до Ілліча зовсім не подобається. Але припис був, я його виконав, як законослухняний громадянин, який не переховується. Відношення до себе теж затямив, при нагоді віддячу так само. Вираз "тиловий щур" - він не просто так з'явився.
Звісно, до хлопців, що нас захищають, це не відноситься. Завтра ще один "даруночок" відправлятиму, щоб краще було кацапів нищити.
А ВЛК?
Такі візити спрямовані саме на те.
 
От бляха, такий срач пропустила...даже пости поудаляли☹
 
У вас кто-нибудь служит ?
Хоть КТО-НИБУДЬ ????
Ні. Але якщо б служив, я була би цим дуже горда і писала би про це на кожному кроці. А не видаляла навіть згадку про це. З чого би?? Чому треба це приховувати, не розумію. Ніхто не приховує на ХФ, якщо служить, усі про це самі пишуть.
Теперь я понимаю, почему этот провокатор до сих пор не забанен - модер под юбку прячет.
Це неправда. Жодного разу не просила за нього Дімокса.
 
Ні. Але якщо б служив, я була би цим дуже горда і писала би про це на кожному кроці. А не видаляла навіть згадку про це. З чого би?? Чому треба це приховувати, не розумію. Ніхто не приховує на ХФ, якщо служить, усі про це самі пишуть.
Бо кожен сам вирішує, що писати, а що не писати, і це його право.
 
Ф'яметта, а звідки ви зараз пишете? Сподіваюсь не з Ялти?
Не надейтесь.
Она не видит фейсбук, я долго не могла понять почему.
Я не вижу ее картинок, тоже долго не могла понять почему.
Все просто. :)
 
Перший крок до "я тєбя туда нє посьілал" зроблено. Всі, хто не має бажання копати окопи і взагалі "явротєбал" скопом намагаються з диванів чмирити Айвенго за те, шо той в ЗСУ, але не "напєрєдкє". Ну і вахтьори, звісно, куди ж без них. Майжеєвропа)
 
Назад
Зверху Знизу